Regionale delfinaler

Delfinalene i super:bit-kampen foregår på de regionale vitensentrene i Norge. Her vil ansatte fra vitensentrene sammen med frivillige fra Lær Kidsa Koding sørge for en spennende dag. Delfinalene blir gjennomført 4.-5. februar eller 11.-12. februar.

Hvilket vitensenter tilhører laget ditt?

Vitensenteret der laget er påmeldt, vil ta kontakt på e-post etter at påmeldingen er lukket. Laget vil få et oppdrag som skal løses før delfinalen og vises frem der. Dersom dere lurer på noe, så er det dette vitensenteret laget må kontakte (se kontaktinfo under). Laget kan melde seg på til det vitensenteret de selv ønsker. Noen vitensentere arrangerer flere delfinaler, men ditt lag kan kun delta på en.

 

TROMS OG FINNMARK

11. februar, 2023, kl. 11:00-16:00
Nordnorsk vitensenter, Tromsø

Kontaktperson:
Thomas Berg
thomas@nordnorsk.vitensenter.no
Tlf: 412 43 514 


04. februar, 2023,  kl. 15:00-17:30
Nordnorsk vitensenter, Alta

Kontaktperson:
Linda Klementsen
linda@nordnorsk.vitensenter.no

Tlf: 924 97 738

NORDLAND

04. februar, 2023, kl. 12:00-16:00
Vitensenteret Nordland, Mo i Rana

Kontaktperson:
Laila Jakobsen
laila.jakobsen@vitensenternordland.no
Tlf: 909 59 196

 

TRØNDELAG

04. - 05. februar, 2023, kl. 10:00-17:00
Trondheim Vitensenter, Trondheim

Kontaktperson:
Ola Kleiven
ola@vitensenteret.com
Tlf: 919 03 464

MØRE OG ROMSDAL

11. - 12. februar, 2023, kl. 10:00-16:00
Atlanterhavsparken, Ålesund

Kontaktperson:
Mina Sørensen Bratvold
mina@atlanterhavsparken.no
Tlf: 938 48 908

VESTLAND

11. - 12. februar, 2023, kl. 10:00-17:00
VilVite, Bergen

Kontaktperson:
Anne Mæland
anm@vilvite.no
Tlf. 416 87 616


04. februar, 2023, kl.10:00-17:00
ViteMeir, Kaupanger

Kontaktperson:
Eskil Nore Kveim
enk@vitemeir.no
Tlf: 958 51 486

ROGALAND

11. februar, 2023, kl. 10:00-15:00
Jærmuseet, Nærbø

Kontaktperson:
Monica Karlsen
mka@jaermuseet.no
Tlf: 958 55 801

 

AGDER

11. - 12. februar, 2023, kl. 11:00-16:00
Vitensenteret Sørlandet, Arendal

Kontaktperson:
Tina Meland
tina@vitensor.no
Tlf: 975 61 329

INNLANDET

04. - 05. februar, 2023, kl. 11:00-16:00
Vitensenteret Innlandet, Gjøvik

Kontaktperson:
Torgeir Osmo
torgeir@vitensenteret.no

Tlf: 992 76 570

OSLO

11. februar, 2023, kl. 10:00-16:00
Norsk Teknisk Museum, Oslo

Kontaktperson:
Hana Zukanovic
Hana.Zukanovic@tekniskmuseum.no
Tlf: 902 37 548

 

VIKEN

11. - 12. februar, 2023, kl. 11:00-15:00
Vitenparken, Ås
Kontaktperson:
Frederic Lindboe
frederic@vitenparken.no
Tlf: 916 30 819

 
04.-05. februar, 2023, kl. 11:00-17:00
INSPIRIA science center, Sarpsborg
Kontaktperson:
Per Kristian Grytdal
Per.Kristian.Grytdal@inspiria.no
Tlf: 928 68 332

 

VESTFOLD OG TELEMARK

04. - 05. februar, 2023, kl. 11:00-15:00
DuVerden, Porsgrunn

Kontaktperson:
Elise Haugerud
eh@du-verden.no
Tlf: 416 33 252