Regionale delfinaler 2024

OVERSIKT OVER VITENSENTERNE

Vitensenteret der laget er påmeldt, vil ta kontakt på e-post etter at påmeldingen er lukket. Dersom dere lurer på noe, så er det dette vitensenteret laget må kontakte (se kontaktinfo under). Laget kan melde seg på til det vitensenteret de selv ønsker. Noen vitensentere arrangerer flere delfinaler, men ditt lag kan kun delta på en delfinale. Klokkeslettet som står under er åpningstider på senteret denne dagen. Eksakt klokkeslett for gjennomføring får dere på e-post av vitensenteret.

 MELD PÅ LAGET DITT HER!

TROMS OG FINNMARK

Nordnorsk vitensenter, Tromsø

fredag 19. april 2024, kl. 09:00-16:00 (maks 12 lag)

lørdag 20. april 2024, kl. 09:00-16:00 (maks 12 lag)

Kontaktperson:
Thomas Berg
thomas@nordnorsk.vitensenter.no
Tlf: 412 43 514 

Nordnorsk vitensenter, Alta
fredag 26. april 2024,  kl. 10:00-14:00 (maks 10 lag)

Kontaktperson:
Linda Klementsen
linda@nordnorsk.vitensenter.no

Tlf: 924 977 42

NORDLAND

Vitensenteret Nordland, Mo i Rana

fredag 26. april 2024, kl. 10:00-16:00 (maks 15 lag)

Kontaktperson:
Laila Jakobsen
lj@vitenord.no
Tlf: 909 59 196

 

TRØNDELAG

Trondheim Vitensenter, Trondheim

fredag 26. april 2024, kl. 10:00-16:00 (maks 20 lag)

lørdag 27. april 2024, kl. 10:00-17:00 (maks 20 lag)


Kontaktperson:
Kamilla Nystad
kamilla@vitensenteret.com
Tlf: 919 04 696

MØRE OG ROMSDAL

Atlanterhavsparken, Ålesund

fredag 26. april 2024  kl. 10:00-16:00 (maks 12 lag)

lørdag 27. april 2024 kl. 10:00-16:00 (maks 12 lag)

Kontaktperson:
Mina Sørensen Bratvold
mina@atlanterhavsparken.no
Tlf: 938 48 908

VESTLAND

VilVite, Bergen

lørdag 20. april 2024 kl. 10:00-17:00 (maks 22 lag)
Kontaktperson:
Anne Mæland
anm@vilvite.no
Tlf. 416 87 616

ViteMeir, Kaupanger
lørdag 27. april 2024, kl.10:00-17:00 (maks 20 lag)

Kontaktperson:
Eskil Nore Kveim
enk@vitemeir.no
Tlf: 958 51 486

ROGALAND

Jærmuseet, Nærbø

lørdag 20. april 2024, kl. 10:00-15:00 (maks 12 lag)

Kontaktperson:
Monica Karlsen
mka@jaermuseet.no
Tlf: 958 55 801

 

AGDER

Vitensenteret Sørlandet, Arendal

lørdag 27. april 2024, kl. 11:00-16:00 (maks 25 lag)

Kontaktperson:
Børge Mørkve-Simonsen
borge@vitensor.no
Tlf: 477 52 278

INNLANDET

Vitensenteret Innlandet, Gjøvik

fredag 19. april 2024, kl. 09:00-15:00 (maks 15 lag)

lørdag 20. april 2024, kl. 11:00-16:00 (maks 15 lag)

Kontaktperson:
Torgeir Osmo
torgeir@vitensenteret.no

Tlf: 992 76 570

OSLO

Norsk Teknisk Museum, Oslo

lørdag 27. april 2024, kl. 10:00-16:00 (maks 30 lag)

Kontaktperson:
Samuel Ottosen
samuel.ottosen@tekniskmuseum.no
Tlf: 976 68 641

 

AKERSHUS

Vitenparken, Ås

søndag 21. april 2024 kl. 10:00-16:00 (maks 15 lag)

Kontaktperson:
Frederic Lindboe, Ole Andreas Nordhaug
frederic@vitenparken.no, ole.andreas@vitenparken.no


Tlf: 916 30 819, 986 70 900

TELEMARK

DuVerden, Porsgrunn

fredag 26. april 2024 kl. 09:00-15:00 (maks 12 lag)

lørdag 27. april 2024 kl. 11:00-16:00 (maks 12 lag)

Kontaktperson:
Tarjei Mossige Aasen
tma@du-verden.no
Tlf: 976 90 394

ØSTFOLD

INSPIRIA science center, Sarpsborg 

fredag 19.april 2024, kl. 13:30-17:30 (maks 16 lag)

lørdag 20. april 2024, kl. 11:00-15:00 (maks 16 lag)

Kontaktperson:
Per Kristian Grytdal
per.kristian.grytdal@inspiria.no
Tlf: 928 68 332

 MELD PÅ LAGET DITT HER!

Delfinalene for 2024!

Delfinalene i super:bit-kampen blir arrangert på de regionale vitensentrene i Norge. Her sørger ansatte fra vitensentrene sammen med frivillige fra Lær Kidsa Koding for en spennende dag.